Kontakta oss

ÖppEttider

Måndag - fredag
08.00 - 17.00
Lunchstängt
11.30 - 12.30

 Besök enligt överenskommelse.

Hitta hit

Sjöflygvägen 37, S-183 62 Täby

Maila

info@karnag.se

Ring

08-630 10 00

Vi som arbetar på Karnag AB

Thomas Wrenkler - Personal på Karnag AB

Thomas Wrenkler

VD, marknad, försäljning

08-544 403 52
thomas@karnag.se

Annika Wrenkler - Personal på Karnag AB

Annika Wrenkler

VD, Ansvarig för kvalité och miljö

08-544 403 60
annika.wrenkler@karnag.se

Magnus Karlsson - Personal på Karnag AB

Magnus Karlsson

Försäljning luftfjädring och tillbehör. IT-ansvarig

08-544 403 59
magnus@karnag.se

Sarmad Almadani - Personal på Karnag AB

Sarmad Almadani

Försäljning och projektering högtemperaturisolering

08-544 403 58
sarmad.almadani@karnag.se 

Jennie Hosokawa - Personal på Karnag AB

Jennie Hosokawa

Administration och produktionsuppföljning

08-544 403 56
jennie.hosokawa@karnag.se

 

Daniel Karlsson - Personal på Karnag AB

Daniel Karlsson

Lager, transport

08-544 403 61
daniel.karlsson@karnag.se