Kontakta oss

Måndag – fredag
08.00-16.00

MIDSOMMARAFTON
STÄNGT

Stängt för lunch
11.30 – 12.30

Besök enligt överenskommelse.

Vi som arbetar på Karnag AB

Thomas Wrenkler - Personal på Karnag AB

Thomas Wrenkler

VD, marknad, försäljning

08-544 403 52
thomas@karnag.se

Annika Wrenkler - Personal på Karnag AB

Annika Wrenkler

VD, Ansvarig för kvalité och miljö

08-544 403 60
annika.wrenkler@karnag.se

Magnus Karlsson - Personal på Karnag AB

Magnus Karlsson

Försäljning luftfjädring och fordonstillbehör
IT-ansvarig

08-544 403 59
magnus@karnag.se

Carl-Johan Hult

Försäljning luftfjädring och fordonstillbehör 

08-544 403 53
carl-johan.hult@karnag.se

Jennie Hosokawa - Personal på Karnag AB

Jennie Hosokawa

Administration, ordermottagning och produktionsuppföljning

08-544 403 56
jennie.hosokawa@karnag.se

 

Daniel Karlsson - Personal på Karnag AB

Daniel Karlsson

Lager, transport

08-544 403 61
daniel.karlsson@karnag.se